• Gdańsk - Warszawa - Wrocław - Londyn
  • kontakt@efektywnymarketing.pl

BM Conference – Poznaj Naszych Prelegentów

BM Conference – Poznaj Naszych Prelegentów

Mamy ogromną przyjemność wspierać pewne wyjątkowe wydarzenie. Już w ostatni weekend marca (25-26.03) odbędzie się naprawdę wyjątkowe wydarzenie. Jedna z majmocniejszch i najbardziej praktycznych konferencji marketingowych w UK. Zachęcamy serdecznie do udziału w Business & Marketing Conference. Organizatorem wydarzenia jest Polish Life & Business Academy. My na pewno tam będziemy. A Ty już teraz sprawdź, z jakimi wybitnymi specjalistami, współtworzymy to wydarzenie.

 

Czas poznać z bliska Prelegentów BM Conference

Podczas I edycji BM Conference, czyli – Business & Marketing Conference w Londynie, postawiliśmy poprzeczkę bardzo wysoko. Wynika to między innymi z faktu, że stawiamy przede wszystkim na dostarczenie naszym Uczestnikom jak najwięcej merytorycznej wiedzy. Wiemy doskonale, jak istotna dla biznesu i marketingu jest znajomość i praktyczne wykorzystywanie kluczowych umiejętności rynkowych.

Chodzi zarówno o tworzenie i promowaie treści, odpowiednie pozycjonowanie marki. A także – nawiązywanie relacji z grupą docelową, badanie potrzeb, czy wreszcie – skuteczną sprzedaż. Nie tylko produktów. Twojej marki, idei, każdego działania, z którym wychodzisz do swoich Odbiorców.
Poznaj Prelegentów BM Conference, którzy przeprowadzą Cię przez szlak rozwoju Biznesu!

 

barbara Barbara Piasek

Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie zebrane jako manager w międzynarodowych korporacjach, m.in. Procter&Gamble, RWE, BMW Polska, Orange, Empik. Jestem współzałożycielem i Prezesem Zarządu spółki organizującej Wolves Summit – jedno z największych wydarzeń technologicznych dla startupów, inwestorów i przedstawicieli korporacji w Europie Środkowo-Wschodniej oraz See Bloggers – największego festiwalu dla twórców internetowych w Polsce, jak również marki The Sales Gate dedykowanej edukacji w zakresie sprzedaży.

Moje portfolio obejmuje takie firmy, jak: TVN, Salesforce, P&G, PGNiG, IBM, Facebook, Poczta Polska, Google, LinkedIn, 3M. Współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami technologicznymi, startupami i korporacjami w ramach konferencji Wolves Summit z ponad 50 krajów i See Bloggers.

W ciągu dwóch miesięcy wygenerowałam przychód 800 tys. zł startując z nową marką od zera, a ponad 3,5 mln zł w ciągu pierwszego roku. Prowadzę 20-osobowy zespół, w którym cały dział sprzedaży został od podstaw nauczony technik sprzedażowych zarówno do MiŚ jak i korporacyjnych klientów. Jestem Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet. Wdrożyłam globalnie eCommerce dla wszystkich marek P&G.

Stworzyłam od podstaw podręcznik “The Sales Gate. Skuteczne techniki i metody podnoszenia efektywności sprzedaży.”, który uczy technik pomagających finalizować każdą sprzedaż. Współautorka i inicjatorka podręcznika “Startup Manual”, wyczerpującego źródła wiedzy na temat wszystkich aspektów funkcjonowania startupów. Publikuje swoje artykuły na blogu barbarapiasek.innpoland.pl oraz występuje w stacjach telewizyjnych, m.in. TVP Gdańsk, TVN24, TVN BiŚ.

anna
Anna Merchel

Trener Structogramu, trener mentalny, miłośniczka NLP.
Pasjonuje się psychologią motywacji. Zdobyte umiejętności oraz doświadczenie wykorzystuje w pracy z Klientami oraz we własnych firmach.

Swoje bogate doświadczenie budowała i rozwijała przez wiele lat w Londynie. Pracowała między innymi jako manager teatru na West End “New Players Theatre”, a także w “Pitcher&Piano” czy znanym klubie “Mahiki”.

Twórczyni wielu marek, m.in. organizacji łączącej polskie społeczności na całym świecie – Polish Life&business Academy. W pracy ze swoimi Klientami stawia przede wszystkim na mocne efekty, osiągane wspólnie w krótkim czasie. Pomaga przekuć naturalne predyspozycje człowieka i zespołów w dochodowy biznes.

W swoich projektach, relacjach z Klientami i Partnerami w biznesie, kieruje się jasną zasadą: „Delegowanie zadań kluczowym elementem rozwoju biznesu”. Od lat pracuje i osiąga sukcesy, bazując na tym podejściu. 
Pomaga budować efektywne zespoły, dzięki którym ludzie automatyzują swoje biznesy, jednocześnie rozwijając je na większą skalę.

Założycielka i aktywna propagatorka fundacji New Hope Generation, pomagającej dzieciom z brakiem kończyn. Do stworzenia organizacji zainspirowały Annę wystąpienia Nicka Vujicica.

Spełnia się w pracując bezpośrednio z ludźmi. Współpracuje m.in. 
z Jakubem B Bączkiem. Pomaga kreować od podstaw lub zmieniać wizerunek, dzięki stworzonemu przez siebie projektowi Business & Fashion Academy.

Prywatnie szczęśliwa, dumna mama 2 bardzo energetycznych i przebojowych dziewczynek – Julii i Victorii. Wśród licznych pasji, jej największe to podróże, gra w koszykówkę i taniec.

 

moinikaMonika Czaplicka

W branży social media od 10 lat. Pra­cuje w swojej agencji Wobuzz dla różnych klien­tów. Pro­wa­dzi fan­page “Kry­zysy wybu­chają w social media w week­endy” oraz bloga czaplicka.eu. Jej debi­tancka książka “Zarzą­dza­nie kry­zy­sem w social media” nakła­dem wydaw­nic­twa Helion doczekała się dodruku po kilku miesiącach od pierwszego wydania. Jedna z autorek II tomu Biblii E-biznesu. Często występuje jako prelegentka na wielu wydarzeniach i konferencjach branżowych.

Podczas konferencji I love marketing otrzymała I miejsce (z 18) za najlepszą prelekcję głosami prawie 900 widzów zgromadzonych na sali oraz przed komputerami. Wykształ­ce­nie socjo­lo­giczne, zdo­byte w trak­cie stu­diów w Insty­tu­cie Socjo­lo­gii UW, umoż­li­wia jej ana­li­zo­wa­nie danych i obser­wo­wa­nie sieci z cie­ka­wej per­spek­tywy.

łukaszŁukasz Żelezny

Ulubieniec uczestników szkoleń i konferencji, który zaskarbia sobie ich sympatię świetnym przygotowaniem, dziesiątkami praktycznych porad, luzem i ogromnym ciepłem. Podróżuje po całym świecie jako specjalista ds. SEO i social mediów. Mieszka na stałe w Londynie. W 2015 roku został uznany za jednego z dziesięciu najbardziej wpływowych influencerów w Wielkiej Brytanii.

Kieruje zespołem ruchu organicznego w uSwitch, brytyjskiej porównywarce cen usług z siedzibą w Londynie. Jest odpowiedzialny za wzrost rozpoznawalności marki w wynikach organicznych, stopy konwersji, ruch i zaangażowanie.
Z nowinkami branżowymi jest zawsze na bieżąco. Niezwykle wartościową wiedzą na temat online marketingu dzieli się przede wszystkim podczas konferencji, szkoleń i warsztatów w Europie i na całym świecie. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w takich firmach jak HomeAway, Thomson Reuters czy The Digital Property Group. Wyróżnia się kluczowymi i bardzo konkretnymi informacjami. Potrafi w prosty sposób przekazać najbardziej skomplikowaną i aktualną wiedzę branżową.

kacperBartosz Krawczyk – Demczuk

Master Coach, Przedsiębiorca oraz Marketer. Pierwsze doświadczenia w sprzedaży zdobywał w czasie studiów, sprzedając ubezpieczenia na życie. Wierzy, że życie to proces stawania się sobą na miarę jaką sobie wyznaczasz. Od 10 lat przygotowuje osoby do skutecznego prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Jego konikiem jest tworzenie oraz wprowadzanie w życie sensownych strategii biznesowych. Uważa, że po czasach biznesów B2B, następnie B2C przychodzi czas na H2H czyli Human 2 Human. Prywatnie rozwija swoje pasje, wśród których na pierwszych miejscach są nurkowanie , fotografia oraz latanie samolotami.

 

 

krystianKrystian Zawistowski

Specjalista ds. urzeczywistniania pomysłów na biznes i rozwijania ich w Internecie. Zaangażowany przedsiębiorca i kreator marketingowy. Twórca wielu firm i marek, między innymi Business and Fashion Academy efektywnymarketing.pl, sposobnaremont.pl.

Założyciel i aktywny promotor organizacji Polish Life & Business Academy, która łączy wyjątkowych Polaków na całym świecie. Pomysłodawca i organizator konferencji Business & Marketing Conference w Londynie.

Dla niego liczą się konkretne rezultaty, dlatego stawia na skuteczne działanie dające wymierne efekty.
W swoich działaniach stawia na konsekwentne rozwijanie pasji, przekuwanie jej w dochodowy biznes, łamanie ograniczeń. Dostarcza rozwiązania, które eliminują problemy Klientów i wytyczają nowe kierunki w rozwoju biznesów.

Efektywny marketing? Bliżej, niż myślisz!

Raz jeszcze zachęcamy do udziału. Odwiedź stronę Konferencji i zadbaj o swój bilet już teraz!

leave a comment