0 +
Lat na rynku
0 +
Zrealizowanych projektów
0 +
% średni wzrost przychodu klienta

Efektywna historiaKieruje nami pasja do wdrażania nowych pomysłów w życie

Agencja marketingowa “Efektywny Marketing” została założona w 2011 roku. Cel jaki przyświecał to stworzenie agencji marketingowej, która nie tylko oferowałaby usługi wysokiej jakości, ale także dostarczałaby klientom rozwiązania marketingowe, które naprawdę przynosiły efekty.

Głównym celem “Efektywnego Marketingu” jest dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań marketingowych, które uwzględniały strategie online i offline. Agencja oferuje usługi z zakresu projektowania stron internetowych, kampanii reklamowych w mediach społecznościowych, analizy rynku i konkurencji, a także tworzenia strategii marketingowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Dzisiaj agencja “Efektywny Marketing” kontynuuje swoją działalność, pomagając klientom osiągać sukces i efektywnie budować swoje marki. Pozostaje ona nadal wierna swoim początkowym wartościom i dążeniu do efektywnego marketingu.

Sprawdź Czym Konkretnie Cię Zaskoczymy

Postaw na rozwiązania, które zapewnią Ci dotarcie do nowych Klientów.
Efektywny, realny wzrost wyników sprzedażowych – z nami to pewne.

ANALIZA WWW

Sprawdzamy Twoją stronę. Działamy tak, by dać Ci efektywny rezultat.
Zwiększenie dotarcia do odbiorców i mocniejszą pozycję w Google.

SŁOWA KLUCZOWE

Dowiesz się jak dobrać najefektywniejsze słowa kluczowe dla swojej witryny. Dzięki temu, wzrasta wartość strony w Google. A Tym samym, docierasz do większej liczby Użytkowników.

WSPARCIE TECHNICZNE

Doradzamy w zakresie automatyzacji biznesu. Uczymy korzystania
z ułatwień, które generują większe przychody. Autorespondery, strony lądowania i inne, kompleksowo dobrane rozwiązania dla Marki.

KONSULTACJE SEO

Podpowiadamy i wskazujemy najefektywniejsze działania SEO. Wykorzystujesz je i skuteczniej budujesz wartość swojej witryny dla Google.

SOCIAL MEDIA

Dostarczamy content, dbamy o Twoich odbiorców. Prowadzimy komunikację, która daje Ci wartościowe informacje o Klientach. Chętniej wracają do Twojej marki.

STRATEGIE MARKETINGOWE

Krok po kroku planujemy i wdrażamy najefektywniejsze strategie dla Twojej Marki. Od początku do końca dbamy o to, by dawać Klientom wartość, która staje się wyróżnikiem Twojego Biznesu. Generujesz większy zysk i budujesz jeszcze silniejszą pozycję w branży.

LEJKI SPRZEDAŻOWE

Tworzymy i rozwijamy istniejące produkty. Wprowadzamy najefektywniejszy system ich promowania. Automatyzujemy system sprzedaży, dzięki temu masz więcej czasu dla siebie i generujesz większe zyski.

EFEKTYWNE DORADZTWO

Pokazujemy jasno jak usprawnisz biznes w Internecie. Uczysz się dzięki temu najskuteczniejszych sposobów na marketing internetowy. Promujesz i sprzedajesz swoje produkty z jeszcze większą efektywnością.

Twoja Strona i Marka Rzucą się w Oczy 

 

Stawiamy na unikalność i kreatywność. Wychodzimy poza schematy gwarantując najlepsze efekty. Przełamujemy stereotypowe działania, dostarczając Ci usługi i strategie nastawione na zysk. Przekonaj się, w jaki sposób pomagamy Twojej Marce. Zrób krok, który w kilka miesięcy da Ci wzrost zysków o ponad 67%.

  Twoja Rozpoznawalność Wzrasta

  Rośnie Efektywność Twojego Biznesu

Korzystasz z Naszego Wsparcia

  Wybierasz Usługi, Które Gwarantują Zysk

  Wzrasta zainteresowanie Użytkowników Twoją stroną

Podstawowe wartościWierzymy w budowanie silnych marek i zintegrowanych strategii.

privacy policy

Klienci na pierwszym miejscu

W pierwszej kolejności staramy się zrozumieć cele biznesowe naszego Klienta. Następnie wszystkie decyzje podejmowane są z myślą o tych celach. Potem strategia i efekty.

Realizacje
network

Doświadczony kreatywny zespół

Nasz zespół reprezentuje zrównoważoną mieszankę doświadczenia agencyjnego i korporacyjnego oraz innowacyjności i indywidualizmu.

Projekty
lifering

Świetne wsparcie techniczne

Z nami możesz się łatwo komunikować. Każdy członek zespołu jest specjalistą w danej dziedzinie. Pozwala to szybko realizować zadania klientów i dostarczać efekty.

Skontaktuj się

Służymy najlepszym interesom naszych klientów, oferując najlepsze rozwiązania marketingowe.

Niektóre z naszych prac związanych z projektowaniem stron internetowych SPRAWDŻ NASZE PRACE

Jak możemy Ci pomóc?

Chcesz omówić się pomysły na nadchodzący projekt lub kampanię? Chcesz przekształcić swój biznes dzięki wdrożeniu pełnego potencjału marketingu online?
Chcesz uzyskać lepsze efekty?