🌟 InstaBooster - Twój Klucz do Sukcesu na Instagramie! 🌟

🌟 InstaBooster 🌟
Twój Klucz do Sukcesu na Instagramie!

Co to jest InstaBooster?

Na pewno wiesz co to jest reguła wzajemności. Im więcej dajesz innym, tym więcej od nich otrzymujesz. Ta zasada idealnie sprawdza się w social mediach. Im więcej wykazujesz aktywności na instagramie u innych osób ( oglądasz relacje, rolki, czytasz posty, lajkujesz posty, relacje, rolki, komentujesz), tym więcej osób robi to samo u Ciebie. Dodatkowo więcej osób zaczyna Cię obserwować.

Idealnym byłoby robienie tego cały czas. 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Wtedy liczba interakcji oraz obserwujących wzrastałaby bardzo szybko.
Tylko kto ma na to czas ?

I tu z pomocą przychodzi Instabooster.
InstaBooster robi to za Ciebie. 24h/7 dni w tygodniu i na bardzo dużą skalę. To system automatyzacji, który pozwala na skuteczne zwiększenie Twojej widoczności na Instagramie! Automatycznie dokonuje interakcji z wybranymi przez Ciebie kontami, przyciągając uwagę i zainteresowanie do Twojego profilu. Efektem jest zwiększenie liczby obserwujących, zwiększenie liczby interakcji, a co za tym idzie, wzrost zaangażowania i sprzedaży!

Jak to działa?

I tutaj zaczyna się magia. Już wiesz co Instabooster dla Ciebie zrobi. Teraz najważniejsze Z kim to zrobi?
W tej kwestii mamy wiele opcji. Interakcje oraz wszelkie inne działania podejmujemy z osobami wyselekcjonowanymi i dobranymi tak aby tworzyli Twoją grupę docelową. Są to dobrane osoby z największym potencjałem zakupowym dla Twoich produktów czy też usług.
Poniżej krótki opis wdrożenia. natomiast przeczytaj wszystko do końca aby poznać pełny zakres możliwości systemu.

Filtrowanie

InstaBooster ma możliwość filtrowania użytkowników instagrama, z którymi będzie wchodził w interakcje, według różnych kryteriów. Pozwala to na wchodzenie w interakcje z szerszą ale jednocześnie bardzo sprofilowaną grupą odbiorców.

Mogą to być interakcje z osobami, które:

 • interakcje z osobami, które obserwują dany ( wskazany przez Ciebie ) profil, ilość profili nieograniczona,
 • interakcje z osobami, które są obserwowane przez dane (wskazane przez Ciebie) konto
 • interakcje z osobami, które polubiły rolkę w danym (wskazanym przez Ciebie) profilu lub polubiły konkretną/wskazaną rolkę ( szczególnie przydatne w momencie gdy ktoś ogłasza konkurs, w którym trzeba polubić dany materiał)
 • interakcje z osobami, które lajkują posty (ale nie obserwują danego/wskazanego przez Ciebie profilu),
 • interakcje z osobami, które używają dany/wskazany przez Ciebie hasztag w swoich postach, możesz wskazać dowolną ilość hasztagów,
 • interakcje z osobami, które lajkują posty z danym/wskazanym przez Ciebie hasztagiem , dowolna ilość hasztagów
 • interakcje z osobami, które obserwują dany/wskazany przez Ciebie hasztag, dowolna ilość hasztagów,
 • interakcje z osobami z grup docelowych określonych wg słów/fraz kluczowych – określasz słowa/frazy kluczowe jakie określają to co robisz, docieramy do osób, które użyły ich w swoich postach, rolkach, relacjach, opisie bio,
 • interakcje z osobami z grup docelowych określonych wg słów/fraz kluczowych – określasz słowa/frazy kluczowe jakie określają to co robisz, docieramy do osób, które polubiły lub skomentowały posty, rolki lub relacje, w których zostało użyte dane słowo lub fraza kluczowa,
 • interakcje z osobami, które polubiły określone miejsca (używamy geolokalizacji) np  Pałac Kultury, dowolna ilość miejsc,
 • interakcje z osobami,  które polubiły zdjęcia z określoną lokalizacją,
 • interakcje z osobami, które oznaczyły dane miejsce w swoich postach, rolkach, relacjach,
 • interakcje z osobami, które polubiły lub skomentowały posty, rolki, relacje z oznaczeniem danego miejsca,
 •  czarna lista – wykluczenie profili wg określonych kryteriów – po określeniu słów lub fraz kluczowych system odnajduje profile zawierające je w nazwie skróconej, nazwie pełnej lub bio i nie wchodzi w interakcje z tymi profilami. Np szukając klientów dla agencji marketingowej wykluczam profile ze zwrotem “agencja marketingowa”,
 • biała lista – wyszukiwanie profili wg określonych kryteriów w pierwszej kolejności – po określeniu słów lub fraz kluczowych system odnajduje profile zawierające je w nazwie skróconej, nazwie pełnej lub bio i wchodzi w interakcje z tymi profilami w pierwszej kolejności. Np szukając klientów na kosmetyki dla fryzjerów wyszukuje profile ze zwrotem “barber shop, zakład fryzjerski, fryzjer”.

Nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o ilość wskazanych profili, ilość obserwujących dany/wskazany profil (może to być kilkaset tysięcy czy więcej) a także co do ilości wybieranych hasztagów czy też słów i fraz kluczowych.

Istnieje możliwość dodatkowej filtracji kont według następujących kryteriów:

 • ilość obserwujących dane konto, np. minimalna ilość obserwujących osób dane konto to 300,
 • staż konta – jak długo istnieje dane konto, np minimalny czas istnienia konta to 6 miesięcy,
 • ilość opublikowanych postów, np minimalna ilość opublikowanych postów na danym koncie to 50,
 • język, np. docieraj tylko do kont prowadzonych w języku polskim.

Interakcje

Rodzaje interakcji, jakie wykonujemy:

 • polubienia relacji,
 • polubienia postów,
 • obserwowanie i odobserwowywanie,
 • polubienia rolek,
 • oglądanie rolek,
 • oglądanie relacji,
 • komentowanie,
 • powitalne wiadomości,
 • wiadomości bezpośrednie,
 • wysyłanie wiadomości spersonalizowanych, np.: “Hej Tomek…”.

Jeśli chodzi o automatyczne komentarze do Twojej grupy docelowej są one spersonalizowane. Możesz sam ustalić ich treść, nawet z użyciem emotikon czy też linków ( np kierujących na ofertę, stronę internetową lub w inne wskazane przez Ciebie miejsce). System będzie generował do 50 komentarzy dziennie do Twojej grupy docelowej pod ich zdjęciami,rolkami itp.

Można ustawić okres przerwy pomiędzy kolejnymi komentarzami na danym profilu. Zakres przerwy wynosi od 10 do 100 dni.

Wszystkie interakcje możemy bardzo precyzyjnie planować.

Można określić maksymalną ilość interakcji z danym kontem w ciągu jednego dnia, tygodnia… (nie spamujemy bezsensownie kont innych użytkowników poprzez np lajkowanie 50 postów jeden za drugim).

Możemy ustawić określoną ilość i rodzaj prowadzonych interakcji z danym kontem, np 4 razy obejrzyj rolki, polub 4 posty, obejrzyj 4 relacje itd

Możemy ustawić okresy przerw pomiędzy kolejnymi interakcjami z danym kontem, np wejdź w interakcje ponownie po upływie 2 dni, 4 dni, 7 dni itd

Możemy określić godziny w jakich chcemy wchodzić w interakcje z danymi kontami.
Godziny mogą być ustawiane osobno dla każdego dnia tygodnia. Przykład harmonogramu na grafice obok.

Wszystkie te ustawienia można zmieniać w dowolnym momencie. Można również do nich wracać ponownie.

Wiadomości

Wiadomości powitalne.

System może automatycznie wysyłać powitalne wiadomości do osób, które zaobserwowały profil. Treść wiadomości ustalasz Ty, może być dowolna.
W wiadomości można podziękować za obserwację, zaprosić do śledzenia innych kanałów, do swojego sklepu, na landing page, ofertę czy też umieścić dowolne linki przekierowujące w miejsce w jakim chcesz aby znalazła się ta osoba.

Wiadomości masowe-bezpośrednie.

System może też wysyłać masowo bezpośrednie wiadomości . Podobnie jak w wiadomościach powitalnych ich treść może być dowolna oraz mogą zawierać dowolną ilość linków, przykład: informacja o wydarzeniu, ofercie, promocji, szkoleniu, nowościach, artykule na blogu, czy też nowym filmie na youtube, itp.

Rodzaje wiadomości jakie może generować InstaBooster:

 1. wiadomość powitalna – wysyłana do osoby, która zaobserwowała Twój profil ( może zawierać dowolną treść oraz dowolne linki ),
 2. wiadomość powitalna spersonalizowana – wysyłana do osoby, która zaobserwowała Twój profil, w nagłówku zwraca się po imieniu, np Hej Tomku … ( może zawierać dowolną treść oraz  dowolne linki ),
 3. wiadomości masowe – masowe wiadomości do osób, które już zaobserwowały Twój profil, ale nie było z nimi wcześniej kontaktu. Można wtedy wysłać wiadomości o tym co się aktualnie u Ciebie dzieje, np.: informacja o wydarzeniu, ofercie, promocji, szkoleniu, nowościach, artykule na blogu, czy też nowym filmie na youtube, itp,
 4. wiadomości bezpośrednie do osób, które obserwują dany (wskazany przez Ciebie) profil,
 5. wiadomości bezpośrednie do osób, które obserwują  dany (wskazany przez Ciebie) hasztag,
 6. wiadomości bezpośrednie do osób, które lajkują posty w danym  (wskazanym przez Ciebie) profilu ale go nie obserwują,
 7. wiadomości bezpośrednie do osób, które używają dany (wskazany przez Ciebie) hasztag w swoich postach,
 8. wiadomości bezpośrednie do osób, które używają dany (wskazany przez Ciebie) hasztag w swoich relacjach,
 9. wiadomości bezpośrednie do osób, które używają dany (wskazany przez Ciebie) hasztag w swoich rolkach.

Treści wiadomości powitalnych jak i masowych mogą być zmieniane w dowolnym czasie i momencie. Jeśli masz np promocję na dany produkt w danym tygodniu a w kolejnym na inny, po upływie tygodnia można zmienić treść mówiącą o promocji na nową obowiązującą w kolejnym tygodniu.

W przypadku wysyłki wiadomości jest możliwość dodatkowej filtracji kont.
Można określić następujące kryteria:

 • ilość obserwujących dane konto, np. minimalna ilość obserwujących osób dane konto to 300,
 • staż konta – jak długo istnieje dane konto, np minimalny czas istnienia konta to 6 miesięcy,
 • ilość opublikowanych postów, np minimalna ilość opublikowanych postów na danym koncie to 50,
 • język, np. docieraj tylko do kont prowadzonych w języku polskim.

Pobieranie kontaktów: adres email, numer telefonu

InstaBooster pozwala na pobieranie kontaktów w postaci numerów telefonów oraz adresów e-mail.

Są to kontakty umieszczone na profilu użytkownika jako publiczne. Jest to szczególnie przydatne gdy chcesz zadzwonić z ofertą lub wysłać mailing. Np jeśli sprzedajesz kosmetyki możesz uzyskać numery tel i adresy e-mail salonów kosmetycznych. Instabooster może pozyskiwać kilkaset kontaktów dziennie.

Mając takie kontakty możesz w bardzo łatwy sposób dotrzeć do kilkuset osób dziennie.
Przykład: wysyłasz kampanię do osób, które obserwują hasztag “treningiwdomu”.
Treść wiadomości: Hej. Przeglądając instagram trafiłem na Twój profil i zauważyłem, że interesują Cię treningi w domu. I tutaj muszę Ci powiedzieć, że idziesz w bardzo dobrym kierunku. Wiele osób uważa, że brak czasu na pójście na siłownię jest dobrą wymówką aby nic nie robić. A przecież jest tyle sposobów na trenowanie bez wychodzenia z domu, poświęcając zaledwie 15 minut dziennie. Żeby nie być gołosłownym zobacz jaki efekt osiągnęła Dżesika po zaledwie 3 miesiącach (zdjęcie Dżeski). Ten sam, a nawet lepszy efekt możesz osiągnąć Ty. Tutaj (link do landing page z ofertą planu treningowego) znajdziesz gotowy przepis na Twój sukces. Pospiesz się, gdyż napisałem do 50 wybranych osób a link wygasa gdy otworzy go 10 osób. Twój osobisty trener Brajan.

To tylko luźny przykład na nawiązanie relacji i przesłanie oferty. 

Od kogo możemy uzyskać numery telefonów oraz adresy e-mail:
– od osób obserwujących wskazany przez Ciebie profil,
– od osób obserwowanych przez wskazany przez Ciebie profil,
– od osób lajkujących posty w danym (wskazanym przez Ciebie) profilu,
– od osób używających określony, wskazany przez Ciebie, hasztag.

Wszystkie dane generujemy do pliku Excel.

Poniżej przykładowy format zbieranych danych:

Nazwa konta Pełna nazwa Liczba follwersów Adres email Numer telefonu Link strony Liczba postów Opis bio
rad***** Rad*** ******* 48*** rad***@g**.com 501***** www.ra****.pl 71** Pers*** (...)
koz***** Magd** ******* 53**** mag***@co**.pl 531***** www.for****.com 76* Pomog** (...)

Poza wymienionymi powyżej danymi nasz system zbiera również informacje takie jak:

– liczba obserwowanych kont
– kategorie biznesu
– współczynnik zaangażowania
– lokalizacja
– link do konta
– informacja czy to konto prywatne
– informacja czy to konto biznesowe
– user ID

Dlaczego InstaBooster?

Dzięki temu narzędziu budujesz zaufanie w oczach Twoich klientów, stając się bardziej profesjonalnym w swojej branży. Nie musisz spędzać godzin na interakcji z obserwującymi – InstaBooster robi to za Ciebie! Zacznij korzystać z pełnego potencjału Instagrama już teraz!​

Już wiesz, że to dla Ciebie!

Poznaj naszą strategię sukcesu. Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą.

Zobacz co mówią nasi klienci o InstaBooster

Zobacz efekty pracy InstaBooster

Zrozum Potencjał usługi InstaBooster

Naturalne i Skuteczne Zwiększanie Obecności na Instagramie wśród Twoich klientów.

Dlaczego warto wybrać InstaBooster?

Nasza usługa InstaBooster nie jest botem ani aplikacją. To specjalistyczna usługa oferowana przez naszą agencję marketingową, która pomaga w naturalnym i skutecznym zwiększeniu obecności na Instagramie w ściśle określonej grupie docelowej, gdzie znajduje się najwięcej Twoich klientów.

Nie jesteśmy botem!

Nie sprzedajemy fikcyjnych obserwujących z Indii, czy z Pakistanu. Nie sprzedajemy polubień nabijanych przez sztuczne konta, które nigdy nic od Ciebie nie kupią. Nasza usługa koncentruje się na autentycznych interakcjach z kontami, które istnieją i mogą coś od Ciebie kupić. Nasze działania prowadzą do naturalnego wzrostu Twojego konta i stabilnego przyrostu nowych obserwujących.

Z nami rozwijasz się szybko i bezpiecznie

Nasze działania są w pełni zgodne z wytycznymi i zasadami Instagrama. Codziennie, 24/7 aktualizujemy sposób naszej aktywności na Twoim koncie w oparciu o regulamin Instagrama. Dzięki temu pracujemy w sposób naturalny i w pełni bezpieczny, bez ryzyka blokady Twojego konta.

Zrozumienie Twojego biznesu

Wspólnie z Tobą dobieramy odpowiednią grupę docelową na podstawie tematyki, regionu oraz innych kryteriów, które są najbardziej odpowiednie dla Twojego profilu. Dzięki temu wybrani obserwatorzy, których chcemy pozyskać, są dla Ciebie najbardziej wartościowi i szansa sprzedaży twoich produktów i usług rośnie w zaskakujący sposób!

Profesjonalizm

Nasza agencja marketingowa od lat wspiera w budowaniu wizerunku naszych klientów. InstaBooster to tylko jedno z narzędzi, które wykorzystujemy, aby pomóc naszym klientom osiągnąć sukces na instagramie. Usługa InstaBooster stanowi idealne uzupełnienie pozostałych usług świadczonych przez naszą agencję.

Zaufaj Ekspertom

Naszym priorytetem jest zrozumienie Twoich obaw i potrzeb. Z tego powodu gwarantujemy, że InstaBooster jest w pełni transparentny, wiarygodny i dostosowany do Twojego biznesu. Nie podpisujemy kilkuletnich umów, nie zobowiązujemy naszych klientów do niczego. Jeżeli InstaBooster nie spełni Twoich oczekiwań, możesz zrezygnować z niego w każdej chwili. Ciekawostka: 98% naszych klientów tego nie robi

Ile to kosztuje ?

Teraz powinno pojawić się pytanie: Ile to kosztuje?
W tym momencie nie znamy na nie odpowiedzi. Ale wiemy jak ją uzyskać. Tak jak wspominaliśmy wcześniej nie jest to bot tylko system do automatyzacji. System, który jest ustawiany specjalnie pod Ciebie. Bierzemy pod uwagę cele i efekty jakie chcesz osiągnąć, to czy masz już konto na IG czy dopiero będziesz zakładać i wiele innych czynników.
Dlatego na początku prosimy Cię o wypełnienie ankiety, która pozwoli nam dostosować nasz system idealnie do Twoich potrzeb i rezultatów jakie chcesz osiągnąć a także określić precyzyjnie cenę usługi.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Jak możemy Ci pomóc?

Chcesz omówić się pomysły na nadchodzący projekt lub kampanię? Chcesz przekształcić swój biznes dzięki wdrożeniu pełnego potencjału marketingu online?
Chcesz uzyskać lepsze efekty?